הסיטי  
המצליחנים בע"מ 

המצליחנים בע"מ

 
הסיטי  |
 

לא כולכם מכירים אותם, אבל האנשים המוצגים מטה הם סיפורי הצלחה גדולים של צעירים עד גילאי ה-30 שאומנם לא הגיעו לירח, כפי שהובטח להם על ידי "בזוקה" אבל בגילם הצעיר הם הספיקו כבר די הרבה. אלו הם סיפורי ההצלחה של צעירים במגוון תחומים שהגשימו את חלומם והקימו עסק עצמאי ומצליח לגמרי לבד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מושיק טקו, 28, תל אביב מעצב גבות

 

רקע:
כבר בר בתור ילד היה לי חיבור חזק לתחום היופי. מאז ומתמיד אהבתי לספר ולעשות תסרוקות על ראשים של חברים וחברות שלי. החיבור עם החוט התחיל בסביבות גיל 12 כשבאותם הימים מרטתי לאמא שלי וחברותיה שיערות מהרגלים. השלב הבא היה לעבור עם החוט לאזור הפנים - התחלתי בשפם והשלב האחרון בתור ילד היה שהתחלתי למרוט שיערות מהגבות עם חוט, פינצטה ומספריים.

אחרי הצבא זה כבר הפך למקצוע של ממש, היו מגיעות אליי לקוחות והייתי מעצב להן את הגבות. כמובן שעם הניסיון פיתחתי שיטות וטכניקות שמיוחדות לי, ניתחתי והבנתי את המגוון הרחב של מבנה הפנים וכך התאמתי התייחסות של הגבה לכל מבנה פנים אינדיבידואלי. אז מבחינתי הבנתי שעיצוב גבות זה מקצוע ואני - מעצב גבות.

בגיל 23 החלטתי שאני רוצה להביא משהו מעצמי שכן יוכל להביא איתי גם משהו חדש שיעזור במקרים מסוימים של חוסר יכולת להפיק צורות שונות, חדשות ועשירות מבחינת חומר הגלם, מקרים של דלילות והתקרחות. לא האמנתי שצריך פשוט להרים ידיים ולתת לדלילות להחריף ועל כן לאחר שקראתי ולמדתי על דרמטולוגיה ואנטומיה, התייעצתי עם בת משפחתי, העוסקת בביו-כימיה והתחלנו לבדוק דרכים נכונות בכדי לגעת ולעבוד באופן הביולוגי בנקודות התורפה של שיעור הפנים והצלחנו תוך כדי קשר שיצרנו עם חברת קוסמטיקה עולמית מצרפת לפתח את הסירום שלי, המכיל חומרים פעילים - טבעיים בכדי שיסייע לחיזוק ולקצב צמיחת השערה. זה לקח כמעט שלוש שנים עד כדי שהגענו למוצר ייעודי היפו-אלרגני שכן יענה לצורכם של הכלל, על מנת שאוכל לשקם את הגבות משורש המצב.

בין היתר העשרתי את הידע בלימודי קוסמטיקה, אפילציה (הסרת שיער במחט חשמלית), איפור קבוע (גבות, עיניים ושפתיים), קורסים, השתלמויות ועבודות באירופה.

במקרים של צלקות אני עושה הדמיית שיער, שזו בעצם טכניקת עיצוב שלי שפיתחתי מעולם האיפור הקבוע. הרעיון הביצועי הוא בעצם לפזר שיערות מדומות בגוון השיער הטבעי בשימוש של פיגמנטים מינרליים, לבנות טקסטורה ייחודית בתוך ומחוץ לגבה ותוך כדי כך לבנות עיצוב רך ומחודש לגבות - דבר שמחמיא מאוד ומרענן את המראה של הפנים וכמובן - נותן תחושה של טבעיות מוחלטת.

בין לקוחותיו : ימית סול, אילנית לוי, אור דניאל, מור ממן, שביט ויזל, יוליה פלוטקין, קארין כהן, מורן אייזנשטיין, מירית וקנין, נטלי דדון, מיכל זוארץ, מנור שבת, אתי ביטון דנית גרינברג ועוד...

סיפור הצלחה:

 

קהל הלקוחות שלי מגיע לטיפולים  מכל רחבי הארץ, מכל המעמדות ומכל האיזורים, יש לי לקוחות שמגיעות אלי במיוחד מחו"ל, כשכל החשיפה שלי נעשתה מפה לאוזן. זהו עבורי סיפור הצלחה.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

בעתיד אני רואה את עצמי קודם כל ממשיך לעשות את מה שאני כ"כ אוהב - לטפל בפנים וביופי ולגדול בתוך זה בדרך שלי כי אני מאמין שכשאתה רוצה משהו טוב אתה תשיג משהו טוב.

החלום הוא להקים בית ספר שיתמקד רק בגבות ויופי הפנים. כיום קיימים בתי ספר לקוסמטיקה כששם מגישים שיעור אחד לעיצוב גבות באופן שטחי ובסיסי כשבעצם מדובר בתורה שלמה, בעולם ומלואו - עולם מעניין, מרתק, רווחי ומספק ביותר.

 

 
מושיקו טקו
 מושיקו טקו   צילום: גיל חיון 
 
 

ורה לוין בת 27  מתל אביב, בעלת מותג האופנה  ומעצבת המותג ורה לוין.

 

רקע:

כבר בגיל צעיר התחלתי לעבוד בחנויות בגדים, תמיד הייתה לי משיכה לאופנה ולבגדים יפים ותמיד היה לי חשוב להראות קצת אחרת מכולם. עבדתי כמעט בכל רשת אפשרית ובבוטיקים  תל אביבים שונים. וכל השנים האלו אף פעם לא הפסקתי לחלום ולראות את עצמי בתחום בתור יוצרת ובעלת מותג משלי.

בשלב מסוים בגיל 23 נרשמתי ללימודי אופנה באקדמיה לאופנה ( ראשון לציון )

ולאחר לא מעט קשיים שנגלו בפניי  פלוס מחייה בלונדון תוך כדי הלימודים, סיימתי בהצלחה רבה.

בלונדון באמת קיבלתי את ההשראה לסגנון שלי ולשפה שאני רוצה לדבר בה בתחום, שם סגנון וקו המחשבה והיצירה שלי קיבלו את השיק והנשיות והמשיכה לגזרות מחויטות והוט קוטור.

 

סיפור הצלחה:

הגעתי לת״א בגיל 17 אחרי ילדות לא קלה בלשון המעטה, אני עצמאית במלוא מובן המילה מגיל צעיר מאוד, לאחר עבודות מזדמנות בתחום האופנה נשבתי בקסם וסימנתי לעצמי מטרה ללמוד ולעסוק בתחום, נרשמתי ללימודי אופנה שאותם סיימתי עם לא מעט מכשולים, בהצלחה רבה

החיים בתור עצמאית ומהמצב הסוציו אקונומי לא איפשרו לי להתחיל לעסוק ישר בתחום, לאחר ״ דחיית החלום״  ועבודות מזדמנות אך מכניסות החלטתי שאם לא אנסה לעולם לא אצליח, יש קלישאה מפורסמת האומרת ״עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה״

ומשם מנקודת 0 התחלתי. בשנת 2015 ממש בתחילת הוצאתי קולקציה ראשונה, נכנסתי כשותפה למכון יופי שחצי ממנו זה חנות בגדים שלי.בזמן די קצר קיבלתי חשיפה מבחינת לקוחות והן מבחינת סטייליסטים שעובדים עם הבגדים בהפקות אופנה גדולות. גילי אלגבלי עובד איתי קבוע, רינת שור השתמשה בכמה חליפות שלי לקמפיין גדול וארצי של נעליי פלי פוט, הרבה סלבס מגיעים אלי להתלבש לאירועים מתוקשרים, הלבשתי צמד דיגיות בינלאומיות בשם blondish  לתמונת האלבום העולמי שלהם שעתיד לצאת בקרוב.

לקחתי חלק בפרוייקט של טלפרמה שבחרו 10 מעצבים ישראלים לעצב מקל הליכה... הפרוייקט יפורסם בעיתונים רבים ואתרים

בין לקוחותיה: סיגל גרוס פפושדו, ויקי מקריאניס, נלה גולדברג, מור סגל וכו...

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

אני מונעת מחלומות ומטרות, אישה של דמיון מודרך, המטרה היא הצלחה, איך אני מגדירה הצלחה? מטבעי אני מכוונת הכי גבוה והכי גבוה זה כמובן בבניה נכונה, אז כמובן המטרה היא ישראל ואז כל העולם.

 

 
ורה לוין
 ורה לוין   צילום: גיל חיון 
 

רותם ללוש בן 26 מתל אביב בעלים של משרד יחסי ציבור.

 

רקע:

התחלתי לעסוק ביחסי ציבור לקראת סוף השירות הצבאי, עוד לפני שהבנתי עד הסוף שלפעילות שאני עושה  יש טייטל ומדובר במקצוע. התחלתי לעסוק בזה בעיקר כשבני משפחה וחברים הקימו עסקים בתחומים שונים, מיד התגייסתי לסייע בכל מה שקשור לאירועים, חשיפה ומיתוג, לאט לאט התחלתי להבין איך הדברים קורים, נעזרתי באנשים, שאלתי שאלות ובדקתי כל פעולה לעומק כדי לדעת איך אוכל לעשות אותה בעתיד שוב. עם שחרורי מהצבא המשכתי לעסוק בתחום באופן עצמאי, כשהתמקדתי בעיקר  בהפקת אירועי יח"צ, כשלצד זה שילבתי  עבודות מזדמנות נוספות. כשהבנתי שזה הדבר שאני רוצה לעשות החלטתי לנסות את מזלי ולהשתלב במשרד יחסי ציבור. ללא ניסיון וללא לימודים התחלתי לחפש עבודות, כשמצאתי  התעקשתי  ליישם את כל מה שידעתי בצורה הטובה ביותר, להבליט את התכונות הטובות שבי ולאט לאט לצבור ניסיון וידע  בדברים שלא יצא לי לעשות, משם התקדמתי למשרד נוסף ולמשרת אינהאוס נוספת  עד שהחלטתי לפני לא הרבה זמן להקים משרד עצמאי.

 

 

 

סיפור הצלחה:
מבחינתי סיפור ההצלחה שלי  הוא הדרך שעברתי מהמקום שהתחלתי בו למקום שאני נמצא בו היום ועל הדרך שעוד אעשה בתחום, כיום אני מטפל בלקוחות מתחומים מגוונים בהצלחה רבה. לקוחות שבחרתי בתשוקה רבה ואם אני מסתכל, לא הרבה זמן אחורה יכולתי רק לחלום לטפל בהם ולהוביל אותם בדרך בה אנחנו הולכים. כמובן שהנוחות שנוצרה עם ההצלחה מוסיפה לאופוריה אבל אני חושב שהדרך בה אני הולך היא הדרך שעושה אותי הכי מאושר וכל הצלחה ולו הכי קטנה שאני מספק עבור לקוחותיי מעניקה לי סיפוק אדיר".

בין לקוחותיו: הצגת הבידור "פאות קדושות", ההצגה "אני בת-אל" בתאטרון הקאמרי, הסרט "פרחים של מרציפן" שיעלה בקרוב בבתי הקולנוע, קבוצת האימפרו 4 PLAY גם היא מוצגת בתאטרון הקאמרי, תחום התרבות והחברה של בנק מרכנתיל,  בית האופנה נובוריש דוג, מותג האופנה ליאן   של המעצבת ליאן  פישביין ורשת האופנה הצרפתית SUNCOO, רשת URBANIKA לעיצוב הבית, הסופרת והמנטורית הבינלאומית רוני התשואל ועוד.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

בעתיד אני רואה את עצמי  עושה את מה שאני עושה היום, בדיוק באותה הצורה, כמובן שהכיוון הוא לגדול ולהתפחת לכדי משרד בולט ומוביל וזו הדרך בה אני צועד, אבל מטרת העל היא להמשיך ולטפל בלקוחות שמרגשים אותי ולהמשיך ולהביא את לקוחותיי להישגים ולשיאים חדשים שבהם כולנו נהיה מרוצים.

 

 

 

 
רותם ללוש
 רותם ללוש   צילום: גיל חיון 
 
 

שירן מניה בת 29 מתל אביב סטייליסטית וקניינית אישית

 

רקע:
נולדתי בבית שחי ונושם אופנה ואסתטיקה, מאז שאני זוכרת את עצמי נחשפתי לתצוגות אופנה, תערוכות , מוזיאונים

ומגזינים מכל רחבי העולם  אפשר לומר שהכתובת הייתה על הקיר, בגיל 21 החלטתי שאני רוצה לפתח את האהבה והתשוקה לעולם זה כקריירה

 

סיפור הצלחה:

מבחינתי כל קמפיין הוא סיפור הצלחה, כל אחד מהמותגים  סוחף אותי לעשיית תחקיר להבנת הDNA של המותג ותוך כדי כך אני נחשפת כל פעם מחדש לעולם מלא של וויז'ואל.

מדהים לראות פעם אחר פעם את ההבדלים בין המותגים השונים ויותר מזה מאתגר ומספק להצליח להשאיר חותם ולראות את הקמפיין עולה לאוויר  אחד הפרויקטים המרגשים עבורי היה שיתוף פעולה ביני לבין בוטיק ורנר בו נבחרתי לייצג את הקולקציה של בראיין ליכטנברג. השנה היה לי הכבוד לקחת חלק בפרוייקט 100 האנשים המשפיעים בעולם האופנה מטעם מגזין ״את״.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

בעתיד אני רואה את עצמי ממשיכה לעבוד בתחום האופנה והסטיילינג ומרחיבה את תחום הקניינות האישית גם עבור חברות.

 

 

 
שירן מניה
 שירן מניה   צילום: גיל חיון 
 

פיני סילוק  31 אמן צילום בתחום צילום דיוקן, דיוקן עצמי ודיוקן על עצמי

 

רקע:
הכל התחיל לפני יותר מעשור בערב ליל שישי במועדון אלבני 58 האגדי אליו הכניסה הייתה על גבול הבלתי אפשרית, בטח ובטח לנער בן 16 מנתניה ובכל זאת מצאתי את הדרך שלי להיכנס כשהצגתי את עצמי כצלם של אתר ״לילה״ ההיסטורי שנהג לתעד מסיבות ולהעלות אותם אונליין. בדיעבד שאני נזכר אחורה המועדון היווה סוג של סטודיו ראשון בשבילי, היו בו כל מה שצריך בשביל להפיק תמונה טובה, אנשים מיוחדים בשלל צבעים, תפאורה מושקעת, מוזיקה ברקע, ותאורה אוחחח התאורה כל כך ריתקה אותי שהיא ברת חלוף וכל שניה משתנה אין לך שליטה עליה וזה סוג של משחק צללים שכזה שאתה לומד לעבוד איתו בהתאם לקצב של המוזיקה אתה יכול לנחש  איך התאורה תגיב תתחזק או תתחלש ולנצל את זה.  המשכתי לעסוק בצילום מסיבות כחמש שנים כצלם מרכזי לאתר לילה באזור תל אביב עד שקיבלתי הצעה מפתה מאתר לילה להפוך להיות רכז צלמים ארצי שינהל ויפקח כ 110 צלמים מכל הארץ, נעתרתי לבקשה ומאותו הרגע העבודה שלי היית קצת יותר ניהולית אבל גם יותר מעניינת כי יכולתי לברור בעצמי את האירועים אליהם אגיע וכמובן שבחרתי תמיד באירועים היותר מעניינים. הניהול ריתק אותי גם כן אבל ידעתי שמפקד טוב משמש דוגמא לחיילים ועל כן הייתי מקפיד להמשיך לתעד את האירועים ולא להישאר מאחורי השולחן במשרדי ההנהלה. לאחר זמן מה ״לילה״ הקימו מגזין בשיתוף עם ידיעות אחרונות והופקדתי על צילומי הדיוקן של המסוקרים במגזין. אז לקחתי את כל הידע שאגרתי מצילום חיי הלילה הדוקומנטרי שצילמתי כל כך הרבה שנים והשתמשתי בו כעת לצילום יותר מבויים, שגם הוא דורש סוג של דוקומנטציה מאחר והוא דורש אמת, אני מדבר על צילום דיוקן. עם הזמן התחלתי לצלם פוסטרים למסיבות הכי שוות של האומן, של שירזי, מועדון הטי אל וי ועוד עד שהעורך של רייטינג דאז ראה את אחד הפוסטרים וזימן אותי לצלם שער לרייטינג האגדי. העורכים של תרבות מעריב וסופשבוע מעריב ראו את השער הזה וזימנו אותי לצלם להם שערים ותוך תקופה של כמה שבועות הפכתי לשם דבר במערכת עיתון מעריב.

במקביל לצילומים המסחריים  התעורר בי הדחף שתמיד היה לי עוד מהיום הראשון שהחזקתי את המצלמה באלנבי 58 והוא לעשות תערוכה מסכמת לפעילות שלי בחיי הלילה של תל אביב.

רציתי להביא את התמצית של עשר שנים של צילום מסיבות מועדונים אפטרים פסטיבלים אפטרים ומה לא לכדי תערוכה אחת לה קראתי ״THE SiN".

תערוכה נערכה במתחם התחנה בגלריה הענקית שבקומה השנייה. בה את הסדרה של הצילומים הדקומנטריים שלקחתי במרוץ השנים ולה הוספתי עוד שני סדרות שעבדתי עליהם במקביל, ״הספר השחור של תל אביב (TLV BLACKBOOK) ו״המרוטשים״ יצירות בהשראת סדרת הקלפים חבורת הזבל המיתולגית באורינטרציה של חיי לילה, בסדרה הזו ערכתי כמאה ״קלפים״ של סלבים ואנשי לילה שכל אחד עם השם שלו ומשו שמתחרז איתו מצולם בתמונה מלאה בצבע הומור וטירוף.

ערכתי ספר, הדפסתי למעלה ממאתיים עבודות, עשיתי וידאו ארט, בניתי במו ידיי חללים בתוך החלל הענק בשביל לצמצם אותו ולמרות שעבדתי עם תקציב של מאה אלף שח היו כל כך הרבה הוצאות שעוד שניה הייתי יוצא גם בהפסדים מהתערוכה הזו. לאחר  מכן הבנתי  שתערוכות עושות לי את זה ושאני רוצה להמשיך במלאכה להציג בתערוכות אז הפאזה שלי טיפה השתנתה מצלם מסחרי לצלם פיין ארט.
לאחר שצילמתי כ 250 שערים ולמעלה מאלף דיוקנאות הגעתי לסוג של רוויה, בני אדם והסיפור שלהם תמיד עניין אותי אבל ידעתי שאני לא יכול להמשיך בזה לנצח ועל כל חשבתי מה אני יכול לעשות כעת בשביל לטפל בצורך שלי להמציא את עצמי מחדש ובכל זאת לשמור על העשייה שאני כל כך אוהב לצילום דיוקן.

החלטתי לייצר סדרה חדשה לגמרי. משו שלא נעשה כמוהו לא בארץ ולמיטב הבנתי גם לא בעולם, אני מדבר על מה שציינתי למעלה - דיוקן על-עצמי או לחילופין איך שאני אוהב לקרוא לו בשפה האנגלית ״דיוקן נשמה״.

אני אסביר, לאחר שנכנסתי לעולם האמנות (בגיל מאוד מאוחר) והתחלתי להכיר את האמנים הגדולים בהיסטוריה ואת סיפור חייהם, אנשים כמו ואן גוך, דה וינצ׳י, דאלי, פרידה קאלו, מגריט ועוד

פיתחתי אליהם סוג של  חיבור, סוג של כמיהה להכיר את הבן אדם עוד קצת, לרצות לפגוש אותו ויותר מכל לרצות לצלם אותו לעשות לו דיוקן ממש כאילו

 

סיפור הצלחה:

לאחר כמה חודשים של צילומי שערים קיבלתי הצעות גם מהמתחרים ידיעות והתחלתי לצלם להם עד שהגיע מצב היסטורי שבו היה לי שלוש שערים בשבוע אחד. לרייטינג שהתפרסם ביום רביעי והשוס - שער לתרבות מעריב ושבעה לילות ששניהם התפרסמו ביום שישי.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

בעתיד אני רואה את עצמי ממשיך לעשות את מה שאני עושה עד שיהי לי ספר של 1000 דיוקנים עצמיים ועל עצמיים  Man of a Thousand Faces   רק אחרי שאסיים את זה אדע לאיפה אני צריך להרים את הרף

 

 
פיני סילוק
 פיני סילוק   צילום: גיל חיון 
 

אבירן מניר, בן 30 מבת ים, פרסומאי וייזם, בעלים של משרד הפרסום Modern talking

 

רקע:

עולם התקשורת נמצא בדמי מלידה. אבי הוא סלומון מניר - כתב חדשות וספורט מיתולוגי ברשות השידור. מגיל קטן התרוצצתי באולפני החדשות ברוממה ושם התאהבתי בעולם התקשורת. סיימתי בהצלחה תואר ראשון בתקשורת בבית הספר לתקשורת של המכללה למנהל ומשם יצאתי למרתון. התחלתי את הקריירה שלי בעולם הפרסום במשרדו של הדר גולדמן (זרמון גולדמן ddb) כמנהל תחום מדיה חברתית ולאחר מכן כמנהל תחום ניו מדיה. הניסיון שלי בעולם השיווק באינטרנט החל כמה שנים מוקדם יותר כשאר הקמתי יחד עם חבריי למכללה מיזם טלוויזיוני ברשת החברתית ״מקושרים״ שהייתה בזמנו הפופולרית בישראל, שם למעשה הבנו את הכוח וההשפעה של המדיום וכך למעשה נשאבתי אל התחום.

 

סיפור הצלחה:

היה ברור לי שאני רוצה לעשות דברים גדולים, הפרויקט הראשון שלי כשכיר היה לעשות את קיר הפייסבוק הכי גדול בעולם כשיצאתי לעצמאות ידעתי שהמשרד יטפל אך ורק בלקוחות גדולים. לא מזלזול חלילה בקטנים, פשוט ללקוחות גדולים יש יותר משאבים לעשות דברים גדולים. התחלנו לעבוד בחדר הנעורים שלי בבית הוריי, עברנו ענף ענף של לקוחות פוטנציאלים ופשוט התקשרנו. הלקוח הראשון שהצטרף אלינו היה נמל תל אביב - שיחד השקנו לראשונה בעולם מוזיאון שלם בפייסבוק ובאינסטגרם. מכאן למעשה התחלנו לעבוד עם המון לקוחות ופרויקטים, חברנו למשרדי פרסום וותיקים, הבאנו אליהם את הרוח הרעננה שלנו ויחד יצרנו פרויקטים מדהימים.

 

 

בעיני סיפור ההצלחה הכי גדול שלנו הוא עצם ההישרדות. בתקופה כלכלית לא יציבה במיוחד, רבויה באירועים פוליטיים ומדיניים המשפיעים בצורה ישירה על הצריכה שלנו ומכך על תקציבי הפרסום אנו גאים לעמוד על הרגליים, לצעוק בקול גדול: ״היי, אנחנו מודרן טוקינג, חבר׳ה מוכשרים שיודעים לקחת את המותג שלך אל השלב הבא, להשתמש ולפתח כלי פרסום מתקדמים שממקסמים תקציבי מדיה והופכים ההשקעה של הלקוחות שלנו לרווחים. אני גאה בלקוחות שלנו שלעיתים עם הרבה אומץ (כי אנחנו קצת לא נורמליים) עושים דברים קטנים שהופכים לגדולים.

בין לקוחותיו: מאניה ג׳ינס, נמל תל אביב, אופנת זברה, פאוזה, שקל יבואנית קורל, פארק המים שפיים, בית חולים איכילוב, מפלגות וגופים מוניציפליים

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

בעולם כ״כ דינמי כמו זה שאנו חיים בו קשה לראות חצי שנה קדימה

אני בטוח שמעגל הלקוחות שלנו יגדל בצורה משמעותית, נוסיף אנשים טובים לצוות שלנו ויהיה שמח.

אנחנו מאמינים בסוג של אפליה מתקנת, כל מי שחלם לעבוד בענף הפרסום ונדחה בגלל סיבות שמגעיל לכתוב אותן (והן בדיוק אלה שמסעירים את המדינה בימים אלו), אנחנו מזמינים אותו או אותה להגיע אלינו ולהתפתח יחד אתנו.

השמיים הם הגבול, לפני חצי שנה עשינו פרויקט גדול עם חברה בספרד ואני לגמרי מאמין שבעולם הגלובלי שבו אנו חיים אין גבולות ונוכל לצאת קצת החוצה.

 

 

 
אבירן מניר - מודרן טוקינג
 אבירן מניר - מודרן טוקינג   צילום: גיל חיון 
 

שירן בוגנים בת 30 מתל אביב, מאמנת כושר אישית

 

רקע:

גדלתי בדימונה בזמן שהפעילויות היחידות שהיו  הם כדורגל לבנים או בלט לבנות  ואתלטיקה,  חוג מטעם ביה״ס שגם לא צריכים לשלם עבורו. ומשם הדרך לכדורסל הייתה קצרה רק שההתפתחות הפיזית שלי לא ממש אפשרה את המשך דרכי בענף הזה, אז הצטרפתי לקבוצת הכדורגל של העיר. עד גיל הצבא סבבתי סביב אתלטיקה וכדורגל. התגייסתי ושירתי קרוב לשלוש שנים כמדריכת כושר קרבי         .
אחרי הטיול הגדול  נרשמתי ללימודים בווינגייט. סיימתי בהצלחה יתרה את הלימודים.
החיבה לכדורגל תקפו  אותי שוב, אז  חתמתי חוזה ככדורגלנית באס״א ת״א ובמקביל התחלתי להדריך במרכז הספורט באוניברסיטת ת״א. תוך כדי ההדרכה הכללית ניתן לי האפשרות להעביר אימונים פרטיים במסגרת המרכז. כשמיציתי את קריירת הכדורגל כשחקנית, הרגשתי שיש לי את כל היכולות לאמן קבוצות וכך זה התחיל.
אחרי שנים בתחום החלטתי להיות עצמאית בתחום והיום אני נותנת מענה לכל אדם מכל מסגרת בכל רמת כושר, החל מלימוד שחייה, שיפור סגנון אימוני סבולת במים ועד לאימוני אתלטיקה, קאורדינציה, אימוני כח, אימונים פונקציונאלים, אימוני שיחרו ומתיחות וכו׳.

סיפור הצלחה:

סיפור ההצלחה בעיניי, הוא שינויי חייהם של המתאמנים שלי, רבים מהם נשבעו שאין סיכוי שיחזיקו מעמד באימונים או שילמדו לשחות, חלקם סבלו מפוביות של ממש ולאט לאט הדברים משתחררים, אתה מגלה על עצמך דברים שלא ידעת ופורץ את הגבולות של עצמך                   .
בין לקוחותיה: איילה חסון, ליטל שוורץ, מירי נבו, אבי יששכרוף, גדי דגון ועוד.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

אני רואה את עצמי מתפתחת גם בכיוונים שונים, אבל בטוחה שיהיה להם קשר ישיר  לעולם שלי. במקומות בהם אני טובה וחזקה  שם אני אמצא עוד המון שנים.

 

 
שירן בוגנים
 שירן בוגנים   צילום: גיל חיון 
 

רוני ומאיה שמריך  בנות 21 מראשון לציון ובעלות מותג האופנה  הצרפתי SUNCOO בישראל.

 

רקע:
רוני: אומנם שנינו שחקניות כדורגל, אבל גדלנו בבית עם זיקה לעסקים, כך שזה לא מפתיע שאנחנו נמצאות במקום שאנחנו נמצאות בנות שגדול בבית עם זיקה רבה לעסקים, כך שזה לא מפתיע שבגיל כה צעיר הבנות בונות מותג אופנה חדש שאט אט נכנס כמתמודד לגיטימי בשוק האופנה, לפחות בתל אביב והסביבה.  שתיהן מוכרות לאוהדי כדורגל נשים בתור שחקניות בולטות, אבל לכל אחת מהן גם זיקה רבה לאסתטיקה

מאיה: במקביל לכדורגל תמיד הייתה לי חיבה לאומנות, נורא נמשכתי לצילום, בחרתי ללמוד צילום וצילום אופנה, וככל שהכרתי את התחום הזה יותר, כך הוא משך אותי יותר. לרוני תמיד הייתה אהבה לבגדים, אהבה לאופנה ובדים, אפילו בתור ילדה עשיתי סטיילינג לכל האנשים בסביבתי. אחרי הצבא היא החלה ללמוד סטיילינג בשנקר, החיבור הזה באהבות שלנו וגם העובדה שאנחנו תאומות, באופן טבעי הביאו אותנו להחלטה לפתוח חנות, כל אחת הביאה לזה את האהבה שלה, יחד התאמנו לזה את המותג שהכי התאים לחיבור בנינו. ככה זה, הכי פשוט.

 

סיפור הצלחה:
רוני: סיפור ההצלחה שלנו בעייני, היא היכולת לשלב בין כל התשוקות שלנו ולהגשים לעצמנו חלום שחלמנו המון זמן ואנחנו ממשיכות לחלום וממשיכות להגשים. זה בעייני סיפור הצלחה.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

היום אנחנו עם חנות אחד שנושא את שם המותג, אנחנו בעבודה על אתר מכירתי חדש למותג בישראל והשאיפה היא שבעתיד נהפוך לרשת שתציע את הפריטים המדהימים של המותג הזה בכל הארץ.

 

 

 

 
רוני ומאיה שימריך
 רוני ומאיה שימריך   צילום: גיל חיון 
 

רותם עלימה בת 27 מתל אביב, מפיקת סרטים ופרסומות.

 

רקע:

נרשמתי ללימודי קולנוע כולם הרימו גבה, אמרו לי שבלי קשרים וייחוס אין לי שום סיכוי להשתלב בתעשייה ושאני מבזבזת את הזמן.  אז אמרו. זה נתן לי את המוטיבציה להוכיח לו, לכולם אבל בעיקר לעצמי שאפשר. כל מטרה הייתה נראית כמו טיפוס לפסגת האוורסט, אבל כשאתה מגיע אתה רואה שיש עוד פסגה גבוהה יותר, זה התחיל מהגמר של קרן פרלוב עם סרט שביימתי, המשיך לשטיח האדום בפסטיבל ברלין, הפקה של 4 סרטים קצרים ופיצ'ר ועד לזכייה של פריז על המים סרט שהפקתי שהוקרן בפסטיבלים ברחבי העולם וזכה בפרס אופיר ובאוסקר האמריקאי.

 

 

סיפור הצלחה:        
מצחיק לשאול אותי על סיפור ההצלחה שלי.

תמיד כששואלים אותי מה הפרויקט שלי שאני הכי אוהבת, אני מחייכת, כי אני חושבת על הפרויקט הבא שלי.  אבל בכלל, סיפור הצלחה זה כמו סרט: יש קונפליקטים, יש אנשים שלא מפרגנים - כאילו היקום אומר לך ״בואי, תראי לי שאת באמת רוצה את ההצלחה הזו, שהיא באמת מגיעה לך״.

ובכל פעם שצץ אתגר, אני מגלה בעצמי כוחות שלא האמנתי שיש בי, ואני מגלה גם שעל כל אחד שמנסה לקלקל, יש שניים ששמחים לפרגן ולעזור.

 

איפה אני רואה את עצמי בעתיד:

כותבת ומביימת סרטים, מפיקה פרסומות, מקימה משפחה, לומדת, מלמדת. מתפרנסת ממה שאני הכי אוהבת ועושה לי טוב בעולם ומשלבת את זה עם משפחה וחיים אישיים. ובעיקר, אני רואה את עצמי מחייכת. נורא חשוב להיות מאושרים, לא?

 

 
רותם עלימה
 רותם עלימה   צילום: גיל חיון 
 

 

הפקה אפי אליסי, EFIFO Magazine  -http://efifo.co.il

 

צילום: גיל חליון

 

עיצוב שיער: שרון פור

 

איפור: סיגל גרושקה

 

בגדים: קסטרו, נובריש דוג

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by